BIP OUW - archiwalny serwis (13.11.2014)
^ Wróć na górę strony

Zostań partnerem programu Karta Dużej Rodziny w województwie opolskim

 

 

 

 

 

 

 

W związku z przyjęciem przez rząd programu „Karta Dużej Rodziny”, którego celem jest obniżenie kosztów codziennego życia, ułatwienie rodzinom wielodzietnym dostępu do instytucji kultury i upowszechnienie aktywnych form spędzania czasu -  Wojewoda Opolski zaprasza firmy i instytucje działające na terenie województwa opolskiego, do przystąpienia do programu i przedstawienia oferty, która dawałaby możliwość korzystania ze zniżek rodzinom wielodzietnym.

 

Do współpracy zaprasza się firmy i instytucje niezależnie od sektora czy wielkości.Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ posiadających Kartę Dużej Rodziny.

 

Udział w programie to szereg korzyści dla firm i instytucji. Podmioty, które przystąpią do programu będą mogły posługiwać się w materiałach reklamowych i informacyjnych logo Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Ponieważ Karta Dużej Rodziny to ważny element prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie - partnerzy Programu, oprócz prestiżu, zyskują możliwością kreowania atrakcyjnego wizerunku społecznego firmy czy instytucji, jako przyjaznej rodzinom. Udział w tej inicjatywie daje szansę na zwiększenie rozpoznawalności i zainteresowania ofertą.

 

Lista firm i instytucji, które włączyły się do Programu jest dostępna na stronie rodzina.gov.pl. Ministerstwo zapewnia szeroką promocję programu oraz ponosi wszelkie koszty związane z wydawaniem kart. Ponadto dostarczy również mające służyć celom marketingowym naklejki ze znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”. Dołączenie do Programu jest bezpłatne.

 

 

 

Jak dołączyć do programu?

Pobierz formularz dla firm. Wypełnij go, wyślij na adres: akasprzyk(at)opole(.)uw(.)gov(.)pl lub mjaniszewska(at)opole(.)uw(.)gov(.)pl

 

Podpisz umowę.

 

 

 

 

Pliki załączone do artykułu:

Wytworzył: Dorota Rutkowska

Wprowadził: Lidia Kowal

Opublikował: Aneta Stankiewicz

Liczba wyświetleń: 2269

Data wytworzenia: 2014-08-05

Data publikacji: 2014-08-06 11:11:09

Ostatnio Aktualizował: Aneta Stankiewicz

Data ostatniej zmiany: 2014-10-07 13:35:06

Historia zmian artykułu
  • 2014-10-07 13:35:06 [Modyfikowano], Wprowadził(a): Aneta Stankiewicz, Dodano nowy załącznik: wykaz-zawartych-umow-kdr-z-partnerami.xls
    • 2014-08-20 12:44:27 [Modyfikowano], Wprowadził(a): Lidia Kowal, zmiana adresu mailowgo
    • 2014-08-06 11:32:01 [Modyfikowano], Wprowadził(a): Aneta Stankiewicz, Mała korekta
Pokaż wszystkie

.